Засідання Колегії райдержадміністрації

31.08.2021 року відбулося засідання Колегії райдержадміністрації, в роботі якої взяв участь голова Громадської ради Олександр Сікора.

На порядку денному було виконання районного бюджету Стрийського району за 1-ше півріччя 2021 року та про прогноз районного бюджету на 2022-2024 роки. Доповідала заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Шкрібенець В.М.. Голосували одноголосно.


В порядку денному заслухали та обговорили два питання: про виконання районного бюджету Стрийського району за І-е півріччя 2021 року та про прогноз бюджету Стрийського району на 2022 – 2024 роки.

По першому питанню доповіла заступник начальника фінансового управління Стрийської райдержадміністрації Вікторія Шкрібинець, зазначивши, що районний бюджет Стрийського району у січні-червні 2021 року за доходами загального фонду виконано в сумі 162,4 тис.гривень. Це становить 100,1 відсотка до місячного плану та 37,8 відсотка до річного плану при належних 50-ти відсотках (затверджений обсяг дохідної частини районного бюджету на 2021 рік складає 430,0 тис.гривень, на 6 місяців поточного року – 162,4 тис.гривень). Аналізуючи виконання дохідної частини районного бюджету, доповідач відмітила, що найбільшу питому вагу (49,9 відсотка) або 81,1 тис.грн. у поступленнях займають надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності.

З метою подальшого забезпечення якісного виконання районного бюджету Стрийського району протягом 2021 року, Колегія районної державної адміністрації вирішила інформацію заступника начальника фінансового управління Стрийської райдержадміністрації Вікторії Шкрібинець взяти до відома, а розпорядників коштів районного бюджету зобов’язати здійснювати ефективне та раціональне їх використання в межах бюджетних призначень, не допускаючи заборгованості із оплати по захищених статтях витрат бюджету.

Колегія також заслухала та схвалила проєкт прогнозу районного бюджету Стрийського району на 2022-2024 роки та доручила фінансовому управлінню Стрийської райдержадміністрації подати районній раді схвалений прогноз для обговорення на депутатських комісіях районної ради та на затвердження.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*