Протокол 2 від 1.07.2021

ПРОТОКОЛ 02
ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ  ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ
ПРИ СТРИЙСЬКИЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

01 липня 2021 р.  15:00                                                                        м.Стрий

Представники інститутів громадянського суспільства по списку — 15
Присутні – 9 (список додається)
Запрошені особи — 10  (список додається)

Збори вважаються правочинними.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 1. Зустріч з керівництвом РДА, відповідними службами.
  2. Розробка та затвердження плану роботи Громадської ради на 2021 рік,
  3. Обговорення питань, які необхідно включити в орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю.
  4. Різне.
 2. Зустріч з керівництвом РДА, відповідними службами.

Були присутні:  заступник голови Стрийської РДА Швед В.Р., радник голови Стрийської РДА Гучко М.М.,  представники служби у справах дітей, сектору культури,  відділу ведення державного реєстру виборців, управління соцзахисту, сектору запобігання та виявлення корупції, відділу документообігу, управління економіки, відділу освіти, охорони здоров’я та спорту, відділу інформаційної безпеки, та фінуправління.

Представники структурних підрозділів Стрийської райдержадміністрації виступили і відповіли на всі запитання. Також було наголошено що у зв’язку з проведеною реформою децентралізації усі кошти, землі, народні доми та лікарні передані на баланс ОТГ. Тому, наразі Стрийська РДА очікує внесення змін до законодавства стосовно надання районним адміністраціям функцій загального нагляду та контролю за діяльністю ОТГ.

Поступила пропозиція прийняти до уваги інформацію від керівництва РДА,За —9, Проти —0, Утримались —0.

ВИРІШИЛИ: прийняти до уваги інформацію від керівництва РДА

 1. Розробка та затвердження плану роботи Громадської ради на 2021 рік.

Виступив: Сікора О. надав інформацію стосовно плану роботи на 2021 рік. Для його створення була пропозиція до членів ГР надати письмові пропозиції. Зразок плану був опублікований на загальному диску громадської ради і всі члени ГР могли з ним ознайомитися та надати свої пропозиції та зауваження.

Пропонується затвердити план роботи на 2021 рік. (план додається). Вирішили, що у разі потреби, нові події, зустрічі вносити зміни у разі необхідності. Для оперативного вирішення питань по плану надати можливість голові ГР розсилати пропозиції членам ГР і узгоджувати через засоби зв’язку (e-mail). При отриманні погодження більшості  – включати в план роботи. Про зміни в плані повідомляти відділ інформації та комунікації для розміщення на сайті.

За —9, Проти —0  , утримались — 0 .

ВИРІШИЛИ: затвердити план роботи на 2021 рік, у разі потреби вносити в нього зміни.

 1. Обговорення питань, які необхідно включити в орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю.

Виступив: Сікора О повідомив, що від чотирьох громадських організацій поступили пропозиції по питанням, які необхідно включити в план проведення консультацій та вивчення громадської думки.

Після обговорення було вирішено вийти з ініціативою до голови Стрийської РДА про включення в орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю по наступним напрямкам.

 1. Охорона здоров’я
 2. Соціальний захист населення
 3. Розвиток туризму і культури в Стрийському районі
 4. Стан екології.

Після обговорення було вирішено вийти з ініціативою до голови Стрийської РДА про включення в орієнтовний план по вивченню громадської думки питання роботи культурних закладів району (бібліотеки, народні доми).

 За—9 , Проти —0  , утримались —0  .

ВИРІШИЛИ: вийти з ініціативою до голови Стрийської РДА про включення орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю та вивчення громадської думки по вище вказаним напрямкам.

 1. Різне

– Наступні збори провести   5 серпня 2021 року о 15:00. З порядком денним: 1. Звіт членів ГР про виконану роботу, 2. Уточнення плану роботи, внесення коректив, 3. Різне.

Поступила пропозиція провести виїзне засідання ГР в м.Сколе (для знайомства з новим регіоном, новими людьми, організаціями). Доручити голові ГР узгодити дане питання і довести до членів ГР.

– доручити голові ГР слідкувати за початком засідань комісій, депутатських груп, сесій і своєчасно повідомляти членів ГР, щоб вони долучалися до цих засідань.

За—9, Проти —0  , утримались —0  .

Голова загальних зборів                                              Сікора О.П

Секретар                                                       Назаренко М К

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.