Положення про роботу сайту

 1. Загальні положення

1.1. Офіційний Web-сайт Громадської ради (далі – сайт) – це сукупність електронних документів, які висвітлюють інформацію про роботу Громадської ради при Стрийській районній державній адміністрації, об’єднаних однією електронною адресою (доменним іменем) та є його Інтернет-представництвом у всесвітній мережі Інтернет (далі мережа Інтернет).

1.2. Метою створення та функціонування офіційного сайту є забезпечення пересічних громадян України достовірною інформацією про роботу Громадської ради, висвітлення її діяльності, широкого інформування громадськості про досягнення та перспективи розвитку Стрийського району Львівської області, роботу громадських організацій, які увійшли в її склад, та громадські організації, які проводять свою роботу на Стрийщині.

1.3. Створення і підтримка сайту є предметом діяльності членів Громадської ради. Обслуговування сайту поєднує в собі процес збору, обробки, оформлення, публікації інформації з процесом інтерактивної комунікації та презентує актуальний результат роботи.

 1. Мета і завдання сайту

2.1 Мета: розвиток єдиного інформаційного простору в Стрийському районі.

2.2. Завдання:

 • – презентація роботи ГР
 • – систематичне інформування мешканців Стрийщини про громадське життя в районі
 • – публікація планів ГР
 • – публікація протоколів засідань ГР
 • – публікація роботи громадських організацій, які увійшли в ГР
 • – інформація про роботу Стрийської райдержадміністрації
 • – проведення громадських слухань, проведення опитувань, публікація результатів обговорень
 • – інші завдання, які передбачені положенням та регламентом про ГР
 1. Інформаційне наповнення офіційного сайту та його механізми

3.1. Розміщення інформації на офіційному сайті ГР здійснюється адміністратором або відповідальними за інформаційне наповнення розділу (розділів) офіційного сайту  на підставі інформації, яка надійшла від членів ГР.

3.2. Дозволяється передрук інформації з соціальних мереж з обов’язковим посиланням на першоджерело.

3.3. Відповідальність за правдивість інформації несуть особи, які цю інформацію надали для публікації

3.4. Інформація, яка підготовлена для розміщення на сайті, надається адміністратору сайту в електронному вигляді із зазначенням автора публікації, місця та дати події.

3.5. Члени ГР можуть самостійно розміщати на сайті інформацію, для цього вони мають отримати доступ до сайту через свою електронну пошту як «автор»

      4. Технічне забезпечення сайту

4.1. Технічну підтримку сайту та оплату доменного імені і хостингу, на час роботи ГР, бере на себе ГО Туристичний Інформаційний Центр Стрия.

 

Протокол №  5     від  28.10.2021 р.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.