Придбання дітям житла коштами держави

Згідно з розпорядженням РДА №227 від 10.08.2021 року в склад комісії з питань розподілу субвенцій з державного бюджету входить голова Громадської ради Олександр Сікора.

19.08.2021 року відбулося засідання Комісії, на якій було прийнято рішення про надання дозволу на придбання житла двом братам, позбавлених батьківського піклування. Кошти, виділені у 2020 році з державного бюджету для придбання дітям житла.

Проголосовано одноголосно.

З метою поступового розв’язання проблеми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, сьогодні, 19 серпня, перший заступник голови Стрийської районної державної адміністрації Андрій Вовчастий провів засідання Комісії з питань розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

У ході засідання Комісії було прийнято рішення про надання дозволу на придбання житла двом братам, позбавлених батьківського піклування, за кошти, виділені у 2020 році з державного бюджету для придбання дітям житла.

Джерело

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*